lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Београдска лига   >   ЖКК Мондо Баскет 2 - ЖКК Гро-Баскет
(86441) 19.11.2023
Пионирке/Београдска лига
ЖКК Мондо Баскет 2
51
ЖКК Гро-Баскет
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2023
12:20:00
Митраљета (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5