lat|eng
Насловна   >   Кадети/Београдска лига   >   КК Сопот - ОКК Београд 2
(88138) 02.12.2023
Кадети/Београдска лига
КК Сопот
29
ОКК Београд 2
40
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2023
20:15:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5