lat|eng
Насловна   >   Млађи пионири/Београдска лига У12   >   КК Земун 3 - КК Сопот 2
(88869) 24.12.2023
Млађи пионири/Београдска лига У12
КК Земун 3
21
КК Сопот 2
24
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.12.2023
10:20:00
Мајка Југовића
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5