lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Жарково - БКК Раднички
(67725) 26.09.2020
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Жарково
88
БКК Раднички
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.09.2020
18:00:00
Хала спортова Жарково
Марко Шошкић, Павле Шипка. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5