lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Сурчин Добановци - КК Абба (Барич)
(67949) 17.01.2021
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Сурчин Добановци
67
КК Абба (Барич)
62
(12:9, 17:17, 19:13, 19:23)
17.01.2021
15:30:00
Хала спортова (Обреновац)
Дејан Живковић, Лука Џомбић. Делегат: Милан Кумбара

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5