lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - КК Флеш
(67952) 17.01.2021
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
80
КК Флеш
76
(23:22, 13:17, 18:19, 26:18)
17.01.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Александар Грчић, Марко Вукчевић. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5