lat|eng
Насловна   >   Кадети/Финални турнир 2. лига   >   КК Бањица Мега - КК Колеџ Београд
(78687) 18.06.2022
Кадети/Финални турнир 2. лига
КК Бањица Мега
68
КК Колеџ Београд
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.06.2022
19:15:00
Хала Мега Фацторy
Павле Шипка, Марија Ћирић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5