lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Рас
(79210) 05.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
76
ЖКК Рас
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.12.2022
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Петар Јанковић, Хелена Маринковић, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5