lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Раднички - ЖКК Раднички (О)
(79213) 03.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Раднички
62
ЖКК Раднички (О)
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.12.2022
21:00:00
Никола Ђокић, Александар Петровић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5