lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   КЖК Партизан 1953 - ЖКК Визура
(79211) 28.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
КЖК Партизан 1953
70
ЖКК Визура
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.12.2022
18:00:00
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд)
Далибор Шуштершић, , . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5