lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Кораћ Академија 011
(86230) 21.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
99
ЖКК Кораћ Академија 011
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.11.2023
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Тијана Војводић, Дуња Поповић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5