lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Умка Џез - ШКК Звездара
(85576) 10.03.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Умка Џез
66
ШКК Звездара
62
(17:19, 19:14, 13:16, 17:13)
10.03.2024
17:00:00
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5