lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Церак - КК Абба (Барич)
(85598) 03.12.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Церак
58
КК Абба (Барич)
76
(10:21, 12:24, 15:12, 21:19)
03.12.2023
18:30:00
14. Октобар
Милош Радивојевић, Вукан Спасојевић, . Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5