lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Умка Џез - КК Гро-Баскет
(85625) 10.02.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Умка Џез
84
КК Гро-Баскет
70
(22:19, 25:16, 19:20, 18:15)
10.02.2024
18:00:00
Лазар Ђуришић, Маријана Стојановић, . Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5