lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Церак - КК Гро-Баскет
(85634) 24.12.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Церак
73
КК Гро-Баскет
57
(23:12, 19:10, 16:26, 15:9)
24.12.2023
16:00:00
14. Октобар
, Оливера Старинчевић, . Делегат: Драган Панић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5