lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Абба (Барич)
(85649) 05.11.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
73
КК Абба (Барич)
64
(17:21, 13:17, 20:13, 23:13)
05.11.2023
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Михајло Гаврилоски, Филип Станковић, . Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5