lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Абба (Барич) - КК Еко Спорт
(85606) 29.01.2024
Сениори/2МРЛ Центар
КК Абба (Барич)
65
КК Еко Спорт
90
(24:28, 16:26, 11:12, 14:24)
29.01.2024
21:30:00
Балон Мајдан
Милош Радивојевић, Марија Мољевић, . Делегат: Ведран Чоловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5