lat|eng
Насловна   >   Сениори/2МРЛ Центар   >   КК Астра - ШКК Звездара
(85607) 28.10.2023
Сениори/2МРЛ Центар
КК Астра
66
ШКК Звездара
56
(15:18, 17:8, 23:15, 11:15)
28.10.2023
11:20:00
Хала Слодес
Енвер Мелић, Андрија Гавриловић, . Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5